terim - Son Haberler, En Çok Okunan Manşetler Günlük Haberler Türkiye'nin hemen önünde | Myturkishtimes

Home Top Ad

terim

Sitemizi ziyaret ederek aşağıdaki şartlar ve koşullara bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz. Bu hüküm ve koşulları herhangi bir zamanda değiştirebiliriz. MyTurkishtimes.com'u kullanmaya devam etmeniz, bulduğumuz yeni veya değiştirilmiş şartlar ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Sunabileceğimiz değişikliklerden haberdar olmak için lütfen zaman zaman sitemizdeki `` kullanım koşulları '' bağlantısını tekrar ziyaret edin.

`` MyTurkishtimes.com '' terimi, bu tüm kullanım koşulları belgesi aracılığıyla web sitesine, sahiplerine ve sahibinin çalışanlarına ve iştiraklerine atıfta bulunmak için kullanılır

1) Kayıt

Kayıt olarak, şimdi veya gelecekte vereceğiniz tüm bilgilerin doğru olduğunu onaylamış olursunuz.

MyTurkishtimes.com'da 90 günlük bir süre boyunca oturum açmazsanız, kaydınız otomatik olarak iptal edilebilir.

MyTurkishtimes.com, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, aşağıdaki nedenlerle (a) MyTurkishtimes.com tarafından yetkisiz erişim veya kullanımınız için derhal (b) derhal bu web sitesine veya herhangi bir bölümüne erişmenizi reddetme hakkını saklı tutar. MyTurkishtimes.com, bu sözleşme kapsamında size verilen hakları atar veya devrederseniz (veya aynı şeyi denerseniz); (c) bu kullanıcı sözleşmesinin diğer hüküm ve koşullarını ihlal ederseniz hemen

Periyodik sms uyarıları almayı kabul ediyorum.

Periyodik bültenler almayı kabul ediyorum.

2) lisans

MyTurkishtimes.com, bu vesileyle, bu tür tüm erişim ve kullanımların tüm hüküm ve koşullara tabi olacağı konusunda anlaşmanız koşuluyla sağlanan ve açıkça şart koşulan MyTurkishtimes.com'a erişim için sınırlı, münhasır olmayan, devredilemez ve devredilemez bir lisans verir. bu kullanıcı sözleşmesinde belirtilmiştir.

3) telif hakkı ve hiçbir bilgi iletimi:

MyTurkishtimes.com'un yanı sıra bu sitede yer alan tasarım ve bilgiler MyTurkishtimes.com'un değerli ve münhasır mülkü değildir ve bu sözleşmedeki hiçbir şey bu tür mülkiyet haklarını size veya başka bir kişi veya kuruluşa devretmek veya atamak olarak yorumlanamaz. MyTurkishtimes.com'daki tüm hisse senedi çağrı bilgileri, MyTurkishtimes.com'un tescilli, gizli mülküdür ve MyTurkishtimes.com dışında herhangi bir nedenle tekrarlanamaz. MyTurkishtimes.com'da yapılan herhangi bir borsa çağrısı bilgisini hiçbir nedenle tekrarlamamayı veya yeniden yayınlamamayı kabul edersiniz. MyTurkishtimes.com çağrılarından herhangi birini herhangi bir şekilde tekrarlar veya yeniden gönderirseniz, MyTurkishtimes.com tarafından belirlenen fiili ve cezai zararlardan ve bir Türk mahkemesi tarafından belirlenecek ek zararlardan sorumlu olacağınızı kabul edersiniz.

Bu kullanımdan önce MyTurkishtimes.com tarafından ayrı ve özel olarak yazılı olarak yetkilendirilmedikçe, bilgileri satamaz, yeniden dağıtamaz, yayınlayamaz veya aktaramaz veya arama yapılabilir, makine tarafından okunabilir bir veritabanında kullanamazsınız.

4) Hizmetlerde gecikmeler:

Hiçbir MyTurkishtimes.com (ve yöneticileri, çalışanları, bağlı kuruluşları, acenteleri, temsilcileri veya alt yüklenicileri dahil), doğrudan veya dolaylı olarak elektronik veya mekanik ekipman arızaları, telefon bağlantı sorunları nedeniyle meydana gelen gecikmelerden veya kesintilerden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya yükümlülükten sorumlu tutulamaz. , kusurlar, hava durumu, grevler, grevler, yangın, tanrı eylemleri, ayaklanmalar, silahlı çatışmalar, savaş eylemleri veya benzeri sebepler. MyTurkishtimes.com, MyTurkishtimes.com'a erişiminizi sağlamakla ilgili hiçbir sorumluluğa sahip olmayacakken, MyTurkishtimes.com'un kesintisi bu tür bir nedenden dolayı devam edecektir.

5) Sorumluluk Reddi Beyanı:

Web sitesinin kullanımının tamamen sizin sorumluluğunuzda olduğunu açıkça kabul edersiniz.

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, bilgi, yazılım, ürünler, özellikler ve hizmetler yanlışlıklar veya yazım hataları içerebilir. Buradaki içeriklere periyodik olarak değişiklikler eklenir. MyTurkishtimes.com ve / veya ilgili tedarikçileri istediği zaman bu web sitesinde iyileştirmeler ve / veya değişiklikler yapabilir. Bu web sitesi, gerekli bakım, telekomünikasyon kesintileri veya diğer aksaklıklar nedeniyle zaman zaman geçici olarak kullanılamayabilir. MyTurkishtimes.com (ve sahipleri, tedarikçileri, danışmanları, reklamverenleri, bağlı kuruluşları, ortakları, çalışanları veya bundan sonra toplu olarak ilişkili kuruluşlar olarak anılacak diğer ilişkili kuruluşlar) MyTurkishtimes.com'un kullanıcı veya üyeye veya üçüncü taraflara karşı yükümlü olmayacaktır. bu web sitesinde yayınlanan içerik, bilgi, yazılım, ürün, özellik ve hizmetleri değiştirme veya durdurma hakkını kullanmak.

MyTurkishtimes.com ve / veya ilgili ilişkili kuruluşları, bu web sitesinde yer alan içerik, bilgi, yazılım, ürün, özellik ve hizmetlerin herhangi bir amaç için uygunluğu hakkında hiçbir beyanda bulunmamaktadır. Tüm bu içerikler, bilgiler, yazılımlar, ürünler, özellikler ve hizmetler hiçbir garanti olmaksızın "olduğu gibi" sunulmaktadır. MyTurkishtimes.com ve / veya ilişkili kuruluşları işbu zımni garantiler dahil olmak üzere bu içerik, bilgi, yazılım, ürünler, özellikler ve hizmetler ile ilgili tüm garantileri ve koşulları reddeder

No comments:

Post a Comment